Od ponad 20 lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów i partnerów w zakresie efektywnego budowania i podtrzymywania wzajemnych relacji z interesariuszami i otoczeniem. Stawiamy na komunikację opartą na zebranym przez nas doświadczeniu, która jednocześnie wpasowuje się w aktualne systemy potrzeb i wspólnych wartości. Działamy w duchu wzajemnego zrozumienia i zaufania, zgodnie z uniwersalnymi standardami komunikacyjnymi. Tym samym wyróżniamy się wysoką skutecznością planowania i wdrażania działań komunikacyjnych na wielu płaszczyznach. Z naszego wsparcia korzystają zarówno wschodzące firmy, jak również wysoko rozwinięte przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym.

Poza dostarczaniem efektywnych rozwiązań komunikacyjnych, aktywnie działamy w obszarze edukacji i umacniania świadomości uczestników rynku kapitałowego, a także rozpowszechniania dobrych praktyk public relations wśród spółek notowanych na giełdzie, co czyni nas jedyną w Polsce agencją PR ze statusem GPW EduPartner.

Jako partner Szkoły Głównej Handlowej jesteśmy współrealizatorami Studiów Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej. Dedykowane są one kierowników spółek notowanych na GPW i wszystkim innym, którzy chcą udoskonalać swoją wiedzę w zakresie relacji inwestorskich.